Pályázat - Nyertesek

Kedves Tanulók!

Köszönjük a rengeteg beküldött pályázatot, a jobbnál jobb verseket és szlogeneket! Nehéz volt a döntés, de végül megszületett az eredmény. A nyertesek ajándékcsomagot kapnak, ezen kívül minden résztvevőt jutalmazunk. A nyeremények május végéig kiosztásra kerülnek.

A Nyírtassi Tas Vezér Általános Iskola 2.A. osztályos tanulói különdíjban részesülnek, mert ebből az oszályból érkezett a legtöbb pályázat és mind nagyon ötletes, frappáns vers volt. Ezért az egész osztály megérdemli az ajándékot!

Köszönjük a résztvételt, jövőre is számítunk az aktivitásotokra! :)
Sok sikert mindenkinek az év végi hajrához, aztán vidám, élményekben és zöldségben/gyümölcsben gazdag nyarat kívánunk!

A nyertesek:

1. évfolyam: